Artyleryjska 2

Artyleryjska 2 – Mieszkanie na Dobry Początek

Kołobrzeg

Artyleryjska 2 – Miejsce na Prawdziwy Początek

U zbiegu ulicy Artyleryjskiej i Mazowieckiej powstaje nowoczesny, kameralny budynek mieszkalny, którego lokalizacja stanowić będzie udane pole do delikatnego i komfortowego życia. Zaledwie 10 minutowy spacer dzieli nas z centrum miasta, rozbudowana infrastruktura prowadząca w zasięgu kilku kroków to stały atut Artyleryjskiej 2. Bezpośrednio przy budynku znajdziemy przystanek komunikacji miejskiej i rozbudowaną sieć ścieżek rowerowych, przychodnię zdrowia, markety spożywcze t.j. Lidl czy Biedronka w drogi 400 metrów oraz szczególnie istotne dla młodych rodzin- przedszkola i nauki dla najmłodszych w najkrótszym otoczeniu.

Artyleryjska 2 to inwestycja koncentrująca się 51 komfortowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach i przemyślanych układach, garaże, miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie zapewnią komfort najbardziej potrzebującym klientom. Budynek wyposażony zostanie w cichobieżną windę, bezpieczeństwo da system monitoringu, a dla najmłodszych zaprojektowany został prywatny plac zabaw. Artyleryjska 2 stawanie się miejscem, do którego wszystek będzie wymagał wracać. Na dole budynku umieszczone będą lokale handlowo- usługowe, które w postępowanie naturalny urozmaicą infrastrukturę i zwiększą dostępność najbardziej oczekiwanych w pobliżu usług.

Bycia oferowane w inwestycji Artyleryjska 2 zostały założone z inicjatywą o komforcie i funkcjonalności. Zróżnicowane przestrzenie i sprawdzone związki to idealna propozycja zarówno dla par, rodzin lub singli szukających łatwego i komfortowego miejsca do jedzenia. Dodatkowe udogodnienia w kwestii garaży indywidualnych, miejsc postojowych czy komórek lokatorskich dopełniają proponowaną przez nas ofertę.

TERMIN ODDANIA : WRZESIEŃ 2021r.

Dużo danych na temat inwestycji i dostępności lokali:

www.artyleryjska2.pl

Biuro sprzedaży przy inwestycji:

ul. Mazowiecka ( przy wjeździe na platformę)

Czynne: poniedziałek – piątek 11.30 -16.30

tel. 790-570-592

e.kutkowska@abades.pl

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments