AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ KIEDY W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE BOGATA ZDOBYĆ BILETU U KIEROWCY

Kołobrzeg z Kołobrzegu

AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ KIEDY W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOCNA UZYSKAĆ BILETU U KIEROWCY

W kontrakcie z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Publiczna w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi mężczyzn oraz pasażerów.
Z najbliższej soboty do usunięcia, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. I zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w której działać będzie pełen zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we pełnych autobusach zostaną wyłączone z użytku.

I od soboty, 14 marca autobusy ciągnąć się będą jedynie i wyłączenie według rozkładu drogi w niedziele. Tym jednym rozkład drogi w dni codzienne przestaje być aktualny do usunięcia. Jak czytamy w specjalnym komunikacie Kasa Firmy będzie dodatkowo nieczynna. KM Kołobrzeg zaprasza wszystkich klientów o dokonywanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Użytkownika na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą dostępne bez zmian.

z zmianie biuro obsługi mężczyzny w stolicy Firmy nie będzie brać interesantów. – Na wszystkie wątpliwości i zapytania odpowiadać będziemy tylko telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne można będzie zwrócić do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed wejściem do Firmy Można je sprowadzać na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments