Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Aktulności Kołobrzeg z Kołobrzegu

Ogromny plakat reklamujący Kartę Mieszkańca, który zawisł na domu Urzędu Miasta, ma stać sfotografowany w najbliższą sobotę.

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Tym jednym zniknie problem połączony z brakiem krzyża na banerze. Przypominamy; o krzyż na banerze upomniały się środowiska katolickie. Daniem tych osób, pozbawiona tego dowodzie katedra jest „obrazem nieprawdziwym i wypaczonym”. Grafika na promocji Karty Mieszkańca wzbudzała kontrowersje przede wszystkim ze względu na domową pozycja.

– Znajduje się tam realistyczne odwzorowanie bazyliki natomiast ten krzyż powinien się tam pojawić, tak jak postrzega się w rzeczywistości na katedrze – prowadziła w konwersacji z naszym portalem Katarzyna Paciorkowska, prezes Akcji Katolickiej. Do magistratu wpłynęło również, zapowiadane wcześniej, pismo stowarzyszeń katolickich w istocie przywrócenia krzyża na grafice bazyliki. Nie będzie przecież dyskusji na fakt ewentualnych kolei na banerze.

W najbliższą sobotę reklama Karty Człowieka ma stać zastąpiona świąteczną dekoracją budynku Urzędu Miasta. – Do 6 grudnia całe miasto ma być skończone na prawdziwa, co roku ozdabiamy również budynek magistratu. Decyzja o zdjęciu banera nie jest wtedy powiązana z pismem, które do nas wpłynęło w tym etapie – wyjaśnia Michał Kujaczyński, rzecznik urzędu. Baner znajdywał się na domu magistratu od kilku miesięcy.

Zobacz również Kołobrzeg Nieruchomości

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments