Bramy Odkażające Dla Naszych Szpitali W Kampanii Z Pandem

Bramy Odkażające dla Własnych szpitali w wojnie z pandemią

Prasówki

Bramy Odkażające dla Własnych szpitali w konfrontacji z pandemią – Pandemia wywołana przez wirus SARS-CoV-2 toż nie lada wyzwanie dla naszej służby zdrowia. Na poradę w konfrontacji z ostatnią dolegliwością, aby tak zadbać o zdrowie personelu medycznego, ruszyły Politechnika Śląska, firma WAMM, a ponadto internetowa drogeria Neness.pl. W sensu niedopuszczenia do minimum ryzyka zakażeń wśród medyków, postanowiono stworzyć pierwszy prototyp bramy odkażającej, jaka stanowi żyć zakładana w szpitalach podczas trudnej gry z koronawirusem.

Bramy Odkażające dla Własnych szpitali w konfrontacji z pandemią

Największa grupa zakażeń wśród służby zdrowia najprawdopodobniej powstaje podczas ściągania odzieży ochronnej przez specjalistów, jacy są swoi dostęp z zarażonymi. W Polsce liczba zakażeń medyków rośnie, a podstawowe środki uwadze nie jednak składają się wystarczające. Brama odkażająca jest dać dodatkową ochronę poprzez dezynfekcję kombinezonów wykorzystywanych przez ludzi placówek zakaźnych. Takie podejście znacznie zmniejszy przenoszenie się wirusa w szatniach i miejscach socjalnych.

Cel tego wyposażenia został utworzony przez firmę WAAM, którą pomaga naukowy patron: Politechnika Śląska. Pierwsza taka brama powstała teraz na starcie wybuchu epidemii w terenu. W związek w układzie zaangażowała się internetowa drogeria Neness.pl, która ufundowała produkcję pierwszej takiej bramy odkażającej w Polsce. Stała ona postawiona na oddziale zakaźnym w Szpitalu Specjalistycznym nr. 1 w Bytomiu.

Jak tworzy brama odkażająca?

Istnieje więc w szerocy zautomatyzowane urządzenie założone przez system inżynierów WAAM. Dostarcza do czyszczenia kombinezonów ochronnych, dzięki czemu zmniejsza zagrożenie rozprzestrzeniania niebezpiecznych drobnoustrojów. W bramie dany jest panel, na jakim dawane są przebieg dezynfekcji i porady dla pani w. Znajduje się w niej ponad szczelny i zabezpieczony pojemnik na zabieg odkażający.

Dlaczego pomocna jest usługa?

Końcem tej kampanii jest urządzenie każdych szpitali zakaźnych w Polsce dopiero w bramy odkażające, jakie potrafią skutecznie wesprzeć w hamowaniu zarażeń COVID-19 wśród pracowników służby zdrowia – osób szczególnie narażonych, i właściwie trudno pracujących dla swego zdrowia oraz bezpieczeństwa! Aby zrobić i umieścić taką kwotę urządzeń, wskazane jest oparcie finansowe. W zbiórce, którą planuje WAAM zgodnie z Neness, wszystek może pomóc akcję minimalną kwotą. Nawet najmniejsza pomoc przyspieszy wyposażanie kolejnych szpitali, by docelowo bramy pojawiły się w jakiejkolwiek placówce zakaźnej w Polsce.

Do organizatorów zakładają się kolejne szpitale, do jakich w wartość ofert będą sprzedawane takie
bramy. Zachęcają też do zbioru w liczbie kolejności wskazanego przez siebie szpitala, przez wpisywanie w opisach na dowód #bramadlagliwic.

Do pracy włączyli się już influencerzy m.in. Cleo, Fit.Lovers, Joanna Kuberska, Psycho_Couple, Patrycja Wieja, Doktore kradzi, Magda Pyznar, a ponadto odrębne opinie a instytucje wydające na domowych social mediach wiedzę o tej ogromnie istotnej inicjatywie. WhitePress Influencer również doszedł do ostatniej inicjatyw i kierujemy, by wraz z nami pomóc tę znakomitą inicjatywę. Im znacznie akcja zostanie nagłośniona, tym łatwo uda się zebrać potrzebna sumę, i toż poradzi było dokładnie chronić lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarki – największych bohaterów tego niemożliwego okresu.

zobacz również Bramy Odkażające Dla Naszych Szpitali W Kampanii Z Pandemią

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments