Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

Aktulności Kołobrzeg z Kołobrzegu

Więcej w niniejszym roku kołobrzeski magistrat ma rozstrzygnąć przetarg na zmianę targowiska miejskiego przy ul. Trzebiatowskiej. Handlujący tam kupcy mają zostać przekazani na drogę Okopową.

Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

 

Po wielu perypetiach, związanymi często z ogromnym kosztorysem planowanej inwestycji, remont targowiska stoi się jeszcze dużo istotny. Rzeczy zawierają się rozpocząć również w niniejszym roku. Oprócz nowej drogi, na gruntu przy ul. Trzebiatowskiej, mają pojawić się także inne punkty handlowe, zadaszenie dla mniejszych handlarzy i oświetlenie.

Zakładamy, że prace powinny potrwać około 4 miesięcy – mówi Michał Kujaczyński, rzecznik Urzędu Miasta. Świadczy to, że inne targowisko byłoby chętne na wiosnę kolejnego roku.

W trakcie trwania remontu kołobrzescy kupcy uznają być przekazani na ul. Okopową. Nie stwierdził się pierwotny pomysł czasowego handlu na parkingu przy Trzebiatowskiej. Plac przy targowisku, przylegający do firmy Orlen, wymagałby bowiem kosztownego przygotowania nawierzchni. Urzędnicy zapowiadają spotkanie z kupcami w tej potrzebie.

 

Zobacz również Wydarzenia Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments