KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Aktulności

Crossfitterzy z centra nad Parsętą nie zwalniają tempa. W poprzedni weekend przedstawiciele Rams Trening House wzięli wkład w zawodach „Battle of the Castle” wydawanych przez klub ze Świecia.

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Reprezentacja Rams przedstawiała się z czterech zawodników, z których każdy startował w własnej kategorii. Martyna Świtlińska sprawdziła własne moce w kat. kobiety początkujący, Andrzej Szpitun w kat. mężczyźni 35+, Mikołaj Dorosz w kat. mężczyźni 40+ oraz Damian Świtliński w kat. mężczyźni Open.

Zawody komponowały się z czterech różnych konkurencji i finału dla najlepszych sześciu zawodników z konkretnych kategorii. Pierwszą konkurencją, z jaką przyszło się zmierzyć to kierunek (około 3km) wokół zabytkowego zamku krzyżackiego w Świeciu. Już na wstępie zawodów kołobrzeżanie pokazali lwi pazur i wszelki spośród nich uplasował się w top 5 swojej kategorii. Pozostałe konkurencje to sprawdzian siły, wytrzymałości i gimnastyki i kondycji, czyli typowy CrossFit.

Do celu przeszli wszyscy kołobrzeżanie, gdzie każdy spośród nich miło się zaprezentował. Szczególne brawa należą się dla Martyny Świtlińskiej, gdzie w finale jednym punktem wywalczyła mieszkanie na podium zaś istniały ostatnie dla niej liczby tego gatunku zawody. Mikołaj Dorosz także dzięki świetnemu finałowi dał sobie powodzenie w prostej kategorii. Jedyny w obecnych zawodach wykazał się Damian Świtliński , który zwycięstwo w „Battle of the Castle” dał sobie także przed finałem. Kilkoro do podium zabrakło jedynie Andrzejowi Szpitunowi. Kołobrzeżanin wystąpił w silnie obsadzonej grupie wiekowej.

Wyniki:
1 miejsce (kat. Open) – Damian Świtliński
1 miejsce – (kat. +40) – Mikołaj Dorosz
3 miejsce (kat. początkujący) – Martyna Świtlińska
5 miejsce (kat. +35) – Andrzej Szpitun

 

Zobacz również Tylko Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments