Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

Prasówki

Mariusz G., oskarżony o zabójstwo trzech osób z Kołobrzegu, przeprasza rodziny swoich ofiar. Adwokat zabójcy twierdzi, iż jego klient jest w fatalnej jakości psychicznej.

Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

 

Mecenas Edward Stępień podkreśla, że G. zaprzecza, aby celem jego odbierania była chęć wzbogacenia się. Według słów adwokata, G. nie tworzył z premedytacją, a do zabójstw, za jakimś razem, wchodziło w sprawach nagłych, konfliktowych, w których oskarżony nie stanowił w kształcie zapanować nad emocjami. W konwersacji z „Głosem Koszalińskim” Stępień zaznaczył, że Mariusz G. chce „przeprosić rodziny swoich ofiar i deklaruje, iż będzie starał się zadośćuczynić za krzywdy, które popełnił.

Adwokat podkreśla, że G. jest w rozpaczy, „w fatalnej jakości psychicznej” i deklaruje całkowitą zgodę z organami ścigania.
Mariusz G. zaprzeczył również, aby dwie osoby zamknięte w ruchu ze sytuacją czyli Dorota Ł., jego luba, oraz Sebastian T. z którego wynajmował miejsce w Obrotach, wiedzieli o popełnionych przez niego zbrodniach.

Przypomnijmy; Mariusz G. jest posądzony o zabójstwa 3 kobiet. Według szczecińskiej prokuratury, było do nich trafić z początków ekonomicznych (zasługujących na szczególne potępienie – dop.red.). G. miał mordować od 2016 roku, jego nowa ofiara Bogusława R. zginęła że w czerwcu bieżącego roku.
Jako ustaliła Gazeta Wyborcza, sprawca zabójstw miał „pęknąć” w momencie prowadzonego śledztwa i wskazać miejsca ukrycia zwłok. Nadal robione są oficjalne ustalenia policji.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments