Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Aktulności artykuły Koszalin Kołobrzeg Obroty Powiat kołobrzeski Wiadomości z Kołobrzegu

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w mediach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O łącznych zaginionych stawiali na lokalnym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., natomiast wtedy obecnie wynika z wyjątek procesowych i również na to wyglądali już kilka miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet aby nie zauważył, żeby nie wysłane smsy. – Przyszła taka reklama, że posiada dosyć tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, jak będę chciała toż sama się odezwę – mówi jeden z członków rodziny zamordowanej kobiety. To stanowiła ostatnia wiadomość. Gdy sprawą Policja zajęła się już na poważnie, pod kątem morderstwa, pokazało się, że ta reklama była bez względu. Przekazano ją do kilku przypadkowych osób, również do takich, z jakimi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Miała dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej matka, oddało się dziwne, że choćby spośród nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Okazało się, że tak, mieszkanie sprzedała. Tutaj nie wiadomo głęboko w jakich okolicznościach do tej sprzedaży doszło, natomiast nowy właściciel lokalu, kupił je legalnie, wszystko prezentuje na to, że od Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został wysłany z przejścia granicznego w Kołbaskowie. Potem zaprezentuję się, że nie wysyłała ich Aneta D. Natomiast dziwna zaprezentowała się policjantom inna forma. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży mieszkania, kiedy je odwiedzili, jego różny klient pokazał, że kupił dom z wszystkim wyposażeniem, a choćby z sytuacjami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Płynęłoby spośród obecnego, że osoba wyjechała zagranicę, jednak choćby nie wzięła walizki natomiast nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że związek spośród tym potrafi zawierać Mariusz G. Tyle, że nie stanowiło więc takie proste. Jego wielkość w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, toż nie pasowało. Co ciekawe, potem pokaże się, że Aneta D. przez każdy czas znajdowała się z Mariuszem G., chociaż jego ani razu członkowie rodziny, z jakimi prowadzili, nie widzieli (Mariusz G. został zamknięty na dwa dni przed swoim ślubem z pozostałą osobą). Uważały ich natomiast nowe osoby. Mieszkanie, która zamordowana osoba była, było wynajmowane. Ona jedyna istniała w własnym lokalu. Sąsiedzi mówią, że dawno jej nie widzieli, dlatego także jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy wyszła na jaw sprawa samochodu jednej z poszukiwanych mieszkanek Kołobrzegu, istniałoby szybko wiadomo, że funkcjonariusze są że na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaczęła ich tychże także stanowi bardzo skomplikowana. A ta sytuacja tak długo była. Aneta D. została zamordowana we wrześniu bądź w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak podaje chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie gorsza niż 12 lat więzienia, a nawet dożywocie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments