Piąta wygrana z rzędu - "Jesteśmy w grze"

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

Aktulności Informacje Informcje Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Kotwica Kołobrzeg dobrze kończy rundę jesienną w trzeciej lidze piłkarskiej.

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

 

W współczesnym jesiennym meczu Kotwica skorzystała z Bałtykiem Gdynia 1:0, chociaż produkt tego meczu mógł być ogromniejszy. Goście przez niemal całą drugą część grali w 10., a zarazem rzut karny zmarnował Sebastian Deja.

Gola na wagę trzech punktów zdobył Eryk Krysztopowicz. Była zatem piąta wygrana Kotwicy z rodzaju i chociaż tuż po meczu trener Petr Nemec był spełniony ze zdobycia trzech punktów, to oznaczał, że w atrakcji jego świata brakowało skuteczności. – Teraz do przerwy winno być trzy do zera, i wtedy grałoby nam się łatwiej. Piszemy w tygodniu treningi strzeleckie, a później tej skuteczności brakuje. Dobrze, że jesteśmy też trzy cele i jeszcze stanowimy w atrakcji. Mamy teraz trzy miesiące, by dobrze zorganizować się do wiosny i powalczyć o to, o czym wszyscy tutaj marzą. Wymagamy zawsze w zimę twardo popracować – powiedział nam tuż po meczu trener Nemec.

Kotwica jest czwarta w tabeli z wynikiem 36 punktów. Liderujący KKS Kalisz wygrał swoje spotkanie także posiada sześć punktów przewagi. Wicelider ze Stężycy gra jutro, natomiast jego przeciwnikiem będzie Mieszko Gniezno,

Czytaj więcej na Kotwica Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments