UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Specjalnie na Mistrzostwach Polski Młodych w zmaganiach w smaku wolnym zarejestrowali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody odbyły się w bliskim Stargardzie a wkład w nim zabrało 244 najlepszych młodych zapaśników z wszelkiego kraju.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan i konkretnie 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Dużo spośród nich zarejestrował się Aleksander Polguj, który w liczb do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w wyniku pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle atrakcyjni był więcej efekt w mierze do 100 kilogramów, w którym kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Start w turnieju wzięli także Mateusz Rajkowski, który z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Jestem wyjątkowo ważny z tych panów ponieważ odwalili kawał dobrej pracy nie jedynie na zawodach ale dodatkowo na treningach gdzie niszczyłoby się litry potu . Mam możliwość że przyszłe lata współpracy przyniosą jeszcze większe efekty nie jedynie na arenach kraju tylko również oraz na końcach Europy czy same Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował już po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników teraz w najpodobniejszy weekend w Turnieju Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments